Pora na letnie stylizacje!

Czy i Ty już zdążyłaś zaopatrzyć się w niezbędne wiosenno-letnie ubrania? Czy może czekasz na wyjątkowe okazje, które pozwolą Ci szybko i w miarę tanio kupić wszelkie niezbędne rzeczy?

images (9)

W moim przypadku sytuacja rok w rok jest taka sama – zawsze na przełomie sierpnia i września planuję jakieś szalone wakacje w Turcji, Egipcie czy też Grecji – podstawową zasadą przy wyborze miejsca jest temperatura – musi być gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco!

Domyślasz się już kiedy kupuje ciuszki? Pewnie tak. Rok w rok zaopatruję się w wszelkie nowoczesne, modne i naprawdę drogie ciuchy, które kupują na wyprzedażach za połowę ceny. Plusem jest fakt, że mam naprawdę dobrej jakości i znanych marek modele ciuchów a przy tym mój portfel za bardzo nie cierpi. Ciuchy, nowe nie zniszczone i modne są mi właśnie wtedy potrzebne – sierpień/wrzesień to czas wyprzedaży, promocji i obniżek.

images (11)

Zapytasz pewnie w czym chodzę na początku lata i w jego pełni?

Otóż w niczym innym jak w ciuchach, które zakupiłam w ubiegłym roku. Decydując się na szalone zakupy zawsze wybieram modele klasyczne, które moim zdaniem w przyszłym roku będą również warte uwagi i godne założenia. Jako osoba pracująca w biurze nie bardzo mogę pozwolić sobie na zbyt letnie ubiory i zbyt odkryte stylizacje – letnie ciuchy więc tak naprawdę wykorzystuję popołudniami i w weekendy. Dzięki temu, że tak rzadko zakładam letnie stylizacje służą mi dłużej niż innym.

images (10)

Lubię podczas wakacji wyglądać pięknie, modnie i tak inaczej, może bardziej odważnie? To jedyny czas w roku kiedy mogę założyć coś innego niż białą koszulę i czarną spódnicę bądź kostium!

Advertisements

One thought on “Pora na letnie stylizacje!

  1. To kolekcja z Trolla strasznie mi się podoba… Widziałam ją już w Internecie, szkoda, że w moim mieście Trolla akurat nie ma.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s