Świateczne spotkania firmowe- moje jutro!

spotkania

Kogo z was jeszcze czeka świąteczne spotkanie w pracy? Ja mam jutro…. cieszę się bo nasz zespół naprawdę tworzą ludzie przyjaźni sobie włączając w to nasze kierownictwo, przy tej okazji może doradzę coś na temat stroju na takie okazje?

Świętowanie Bożego Narodzenia przez zakład pracy lub biuro odbywa się najczęściej w jakiejś dobrej restauracji lub hotelu, zatem kiepsko wypadlibyśmy na przykład w stroju sportowym. Bywa to sytuacja szczególna często tym bardziej ,ze w wielu firmach jest to jedyna okazja dla pracowników spotkania się z kadrą zarządzającą w firmie.

spotkania1

Tu uwaga do szefów- swoim ubiorem pokażcie, ze świętowanie z pracownikami Bożego Narodzenia jest dla was ważne, oni to spotkanie odbierają bardzo osobiście i gdy ubierzesz się za bardzo na luzie poczują się zlekceważeni. Warto jest także zasygnalizować dyskretnie jaki strój będzie obowiązywał , ponieważ znam przypadki kiedy kadra pracowników z produkcji przyszła ubrana prawie po roboczemu ( nie każdy ma wyczucie) i z pewnością nie czuli się jednością z elegancko ubranym ludźmi z kierownictwa.

Dla panów odpowiednim strojem powinien być ciemny garnitur lub w ostateczności zestaw z blezerem. Biała koszula z pewnością nie jest ostatnim krzykiem mody ale ma być przede wszystkim odświętnie, a tak kojarzą się białe koszule.

Panie mają większe pole do popisu . Mogą założyć „mała czarna”, ale także odświętną sukienkę, lub ciemny kostium z jasną bluzką.

Udanych imprez firmowych!

dagmara

Dagmara

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s