Święta, Sylwester- jak się ubrać?

Niesamowite jak ten czas pędzi….pisałam ostatnio o Andrzejkach…przepraszam,że was tak zaniedbałam, postaram się wam to teraz wynagrodzić podwójnie. Bo okazja znów nadchodzi do olśnienia wszystkich wokół i popadnięcia w samozachwyt. Raz na rok można, to nawet zdrowe- dowartościować się odrobinkę.

Zbliża się Wigilia, święta– magiczny , piękny czas, pełen blasku, kolorów, ciepła. Wszystko jest wtedy piękniejsze. My także chcemy wyglądać szczególnie. Jaki strój wybrać. Święta to nie czas aby szokować ekstrawaganckim strojem ale elegancja nawet ze szczyptą pikanterii nie zaszkodzi. Trzeba tylko znać umiar. Na pewno bezpiecznie będzie jeśli wybierzemy eleganckie spodnie lub sukienkę byle nie za krótka. Kolory , które świetnie się sprawdza to czerń, zmysłowa i jakże kojarząca się ze świętami czerwień a także kolory bakłażanu, zieleń tak zwana butelkowa , które pięknie wyglądają z domieszką połyskiwań( nitki, cekiny, materiały brokatowe- bez zbędnego nadmiaru, ogrom blasku możecie zafundować sobie na sylwestra)

strój 5 strój2 strój3 strój4

Sylwester- tu klucz do sukcesu leży w dopasowaniu stroju do charakteru zabawy.

Nie radzę szykować szpilek i długiej sukni jeśli będzie to zabawa w górach , w góralskiej chacie a pierwsze minuty Nowego roku spędzać będziesz na dworze- śnieg, czy nie śnieg ale zimno i nie komfortowo. Proponuję mniej oficjalne stroje. Możesz ubrać elegancką połyskującą bluzkę do wygodnych spodni rurek plus wysokie kozaczki na płaskiej podeszwie.

sylspodnie

Impreza domówka- możesz zachwycać- nieważne że to nie bal, może właśnie dlatego możesz zaszaleć bo czujesz się swobodniej.

Impreza w klubie- niech będzie wygodnie ale trendy i seksownie, nie długie sukienki- komiczny widok podskakujących metrów materiałów.

sylwester klub

Imprezy plenerowe- nie zmarznij- główne przesłanie!

Dagmara

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s